O nas

Zespół Pasja składa się z ludzi, którzy czerpią ogromną przyjemność z grania razem, dzielenia się muzycznymi emocjami i energią. Każdy z nas ma na swoim koncie ogromne doświadczenie sceniczne.

Kochamy muzykę i wspólne występy. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas zaprosicie. Niezależnie od tego czy jest to duża scena, elegancki bankiet firmowy, jubileusz, wesele czy prywatne, niewielkie przyjęcie w małym klubie, lub restauracji. Potrafimy dostosować się do różnych okoliczności. Wszędzie dajemy z siebie 100%.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich członków zespołu, ciężkiej pracy włożonej przez lata, udało nam się stworzyć naprawdę wspaniały zespół.

Przede wszystkim dziękujemy Wam kochani za to, że wspólnie z Wami możemy uczestniczyć w tak ważnych uroczystościach i wydarzeniach , będąc ich częścią i za to że możemy dawać Wam radość poprzez muzykę.Jarek (wokalista, klawiszowiec, gitarzysta,
wodzirej – konferensjer, założyciel i manager zespołu,
obsługa nagłośnienia, obsługa oświetlenia).

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2003r. jako współzałożyciel i gitarzysta zespołu „Hyde Park”. Historia jego pracy na scenie zaczęła się w 2008r. Jako klawiszowiec wokalista i współzałożyciel zespołu „Klimat”. Od roku 2018 – założyciel i członek zespołu Pasja. Występował i zdobywał doświadczenie na małych jak i większych scenach. Brał również udział w różnych projektach i występach muzycznych oraz castingach m.in. disco-star. Zawsze pełen pozytywnej energii i szalonych pomysłów.

Ola (wokalistka)
Młoda, utalentowana wokalistka Zespołu Pasja.

Z muzyką związana jest od najmłodszych lat. Swój wokal już od kilku lat kształci na zajęciach wokalnych. Doskonale odnajduje się w każdym repertuarze. Śpiewanie to jej największa pasja. Brała udział również w koncertach i spektaklach tematycznych. Ambitna, zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii w życiu jak i na scenie.

Jesteśmy dla Was…
Dziękujemy że Jesteście z nami.